سالن زیبایی فرانک مقدم شما عزیزان را به مناسبت توسعه سالن نوین خود با مجرب ترین کادر جدید گرامی می دارد.

آشنایی با سالن فرانک

به وب سایت سالن آرایش و زیبایی و گریم و میکاپ عروس فرانک خوش آمدید. سالن فرانک با مدیریت خانم فرانک حسن نژاد با ارائه 60 نوع خدمات زیبایی و مراقبت پوست و مو با بهترین کیفیت و با استفاده از برترین برندهای آرایشی برای کسب رضایتمندی شما عزیزان و مشتری مداری در خدمت شماست. در این سالن کلیه خدمات آرایشی شامل خدمات طراحی ابرو ، بدن و چشم و خدمات ناخن ، مو و خدمات پاکسازی پوست به همراه حرفه ای ترین ماساژهای بدن و همچنین آموزش کلیه این موارد به شما بانوان عزیز ارائه می گردد. زیباترین گریم عروس با متدهای روز دنیا با لوازم آرایش MAC را در سالن فرانک آجودانیه تجربه نمایید. ارائه کلیه خدمات آرایشی با حرفه ای ترین پرسنل و آموزش کلیه خدمات آرایشی برای شما بانوان عزیز در محیطی گرم و صمیمی .

  • مجرب ترین پرسنل
  • برترین برندهای روز دنیا
  • رضایتمندی و مشتری مداری
  • ارائه بهترین کیفیت
  • ارائه بهترین قیمت

زیباترین عروس شهر باشید

دپارتمان تخصصی عروس همراه با تیم حرفه ای.

عقد قرارداد عروس تا پایان سال 1396 با تخفیف ویژه و خدمات درجه یک همراه با ارائه و انتخاب پکیج عروس مورد نظر و تنظیم و هماهنگی وقت برای ارائه امور خدماتی تا پاین سال با تخفیفات ویژه و ارائه هدایایی که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

ویژه ترین سورپرایزهای سالن فرانک در انتظار شماست

سالن زیبایی فرانک کاندیدای رضایتمندی مشتریان با ارائه انواع خدمات آرایشی با بهترین کیفیت و استفاده از برترین برندهای آرایشی برای کسب رضایتمندی عزیزان و مشتری مداری و دارای دپارتمان تخصصی عروس همراه با تیم حرفه ای همراه با تخفیف ویژه و خدمات درجه ۱ همراه با ارائه و انتخاب پکیج عروس مورد نظر و ساير خدمات ١٠ تا ٢٠ درصد تخفيف و ميكروپيگمنشن 20 درصد تخفيف در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. حس خوب زیبایی هنریست در دستان متخصصان زیبایی فرانک ، این هنر هدیه تضمینی ما به شماست ، با ما زیباتر دیده شوید .. با عضویت در باشگاه مشتریان سالن زیبایی فرانک از تخفیفات ویژه به صورت دائمی استفاده نمایید : - دپارتمان فوق تخصصی گریم و میکاپ با استفاده از برترین برندهای دنیا - ارائه کلیه خدمات VIP آرایشی و زیبایی زیر نظر متخصصین - خدمات رنگ و مش و هایلایت و بالیاژ و آمبره و سامبره - خدمات تخصصی ابرو و قرینه سازی - اکستنشن مژه با مو های صد دردصد طبیعی و کاشت مژه - کلیه خدمات آرایشی دائم - طراحی ابرو (کادری – سایه کوب – هاشور) - میکروپیگمنتیشن - طراحی خط چشم و لب بدون درد و خونریزی - انواع کوپ های تخصصی و ژورنالی - ارائه بروزترین براشینگ و شنیون - ارائه جدیدترین خدمات ناخن سوپرایز ویژه مخصوص عروس، بعد از تماس اعلام خواهد شد. روزهای یکشنبه از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

ساعات کاری سالن فرانک

  • 8 صبح - 8 شب

با ما در تماس باشید